Ceramiczny blok na noże LIVOO MEC106
- Ceramiczny blok na noże oferuje wybór 2 niezbędnych noży kuchennych do łatwego krojenia, siekania i rozdrabniania. Noże nadają się zarówno dla profesjonalistów jak i nowicjuszy w kuchni.
Ceramiczny blok na noże oferuje wybór 2 niezbędnych noży kuchennych do łatwego krojenia, siekania i rozdrabniania. Noże nadają się zarówno dla profesjonalistów jak i nowicjuszy w kuchni.
Ostrza ceramiczne mają tę zaletę, że są mocne, lekkie, higieniczne i bardzo ostre.
Rękojeści noży wykonane są z materiału soft touch, dzięki czemu są bardzo miękkie w dotyku i mają ergonomiczny i wygodny uchwyt.
Właściwości:
- ceramiczne ostrze,
- 7,6 cm i 10 cm
- rękojeść Soft Touch
- ergonomiczny kształt zapewniający dobry chwyt
- zintegrowany uchwyt do poziomego podparcia ostrza
- akrylowy blok konstrukcyjny
- noże można myć w zmywarce
W zestawie brak jednego noża
Towar wyprzedażowy
- Tak, były używane na prezentacjach
- Tak, są sprawne
- Tak, mają gwarancję rozruchową
- Tak, zaoszczędzisz nawet do 80%
- Tak, posiadają skazy wizualne lub uszkodzenia
- Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
- Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi
Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych.