Reflektory LED ALLESGUTE SPOTLIGHT 5 szt.
- Reflektory LED ALLESGUTE SPOTLIGHT 5 szt. do zabudowy o mocy 5 W, bezpośrednie podłączenie do 230 V, brak dodatkowego połączenia z transformatorem, zintegrowany radiator, łatwa instalacja.
Reflektory LED ALLESGUTE SPOTLIGHT 5 szt. do zabudowy o mocy 5 W, bezpośrednie podłączenie do 230 V, brak dodatkowego połączenia z transformatorem, zintegrowany radiator, łatwa instalacja. Z 90% oszczędnością energii zastępuje lampy halogenowe 50 W, bez rtęci lub promieniowania UV lub IR, kąt 120 stopni z szerokim rozproszeniem światła, super jasne światło.
Właściwości:
- Współczynnik oddawania barw (CRI): 82Ra.
- Kąt świecenia: 120°.
- IP44 do łazienki i pomieszczeń wilgotnych
- Średnica montażu: 75 mm.
- Głębokość montażu: 30 mm.
- Klasa efektywności energetycznej: A++.
- Żywotność: do 30 000 godzin.
W zestawie tylko 5 reflektorów.
Towar wyprzedażowy
- Tak, były używane na prezentacjach
- Tak, są sprawne
- Tak, mają gwarancję rozruchową
- Tak, zaoszczędzisz nawet do 80%
- Tak, posiadają skazy wizualne lub uszkodzenia
- Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
- Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi
Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych.
KlasaTowar wyprzedażowy
Marka
Symbol
0713721104185
Gwarancja
Klasa efektywności oświetlenia
A++
Natężenie światła
500 lumen
Rodzaj lampy
oprawa
sufitowa
Styl
nowoczesny
Temperatura barwowa
4500 K
Źródło światła
punkt LED
Kolor
biały
Instrukcja obsługi
DE/ EN
Gwarancja rozruchowa
Gwarancja rozruchowa
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię